4
co děláme(1)

Přátelé a srdcaři, právě před rokem jste na televizních obrazovkách mohli zhlédnout premiéru našeho osmidílného seriálu o vášni k motonomádství a úžasnému koutu planety, k jihu Afriky.
Nyní se můžete na reprízu podívat na kanálu Prima ZOOM opět ve skvělých časech (středa večer a sobota odpoledne). Pro ty, kteří snad seriál ještě neviděli, přidáváme rekapitulaci epizod se stručným obsahem.

Moderátorku Lucii Výbornou, potápěče a kameramana Honzu Tutokyho, kameramana Ondřeje Hoška a spisovatele a režiséra Miroslava Náplavu spojuje letité přátelství a Srdcaři, což je tenhle interaktivní magazín a filmová produkce věnující se lidem, kteří dávají své činnosti nadhodnotu tím, že ji dělají především srdcem (proklik na http://www.srdcari.cz/serial-stream/) Sami se za srdcaře taky považují. Pátým členem expedičního týmu je dvanáctitunová Manka, terénní obytný náklaďák MAN poskytující ideální technické zázemí a domov na kolečkách. Cílem několikaletého natáčení nebyla divoká road movie a polykání kilometrů, ale prožívání příběhů a setkáváni s lidmi. Srdcař a motonomád totiž všude bratra má!

 

co děláme